Przyjęcia to uświęcona tradycja, jeśli chodzi o uroczystości społeczne. Były one czas uhonorowany tradycja od początku czasu i były obchodzone przez królów, cesarzy, ministrów, a nawet tylko zwykłych ludzi. Partia, w swojej istocie, jest tylko wydarzenie społeczne, które przyciągają dużą liczbę ludzi razem, aby mieć dobry czas, zabawy i świętować życie. W jego rdzeniu, impreza powinna być świętem, kim jesteś jako osoba, gdzie leżą twoje zainteresowania, jakie są twoje cele i jak chcesz, aby świat stał się lepszym miejscem do życia. W skrócie, jest to czas dla Ciebie, aby zdmuchnąć parę, zrelaksować się i cieszyć się towarzystwem tych, z którymi dzielisz doświadczenie świętowania partii.

strona
Dlaczego więc świętujemy imprezę? Odpowiedź jest dość prosta: podziały społeczne. Rozszczepienia społeczne to rozdźwięk między tym, za co dana osoba uważa swoją partię, a tym, co partia robi na froncie społecznym. W polityce, partia jest grupą organizacyjną podobnie myślących jednostek, które mają zasadniczo takie same ogólne poglądy polityczne i które zazwyczaj wystawiają podobnych kandydatów w wyborach, w celu albo uzyskania ich wyboru, a następnie wdrożenia ich pomysłów, lub w inny sposób napędzają ich wybranych przedstawicieli do urzędu. Taka jest polityka. Nie ma w niej żadnej tajemnicy.

Ale dzieje się coś interesującego, co obecnie rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie jesteśmy świadkami powstania nowej partii politycznej, która, choć ma swoje korzenie w tradycyjnej ideologii konserwatywnej, jest zasadniczo partią antylewicową, której bazę poparcia stanowią młodzi i bezrobotni. Ta nowa partia, która wydaje się mieć pewien oddźwięk wśród starych partii lewicowych i centroprawicowych, rośnie i zakorzenia się w bardzo szybkim tempie. Jest to partia klasy robotniczej, która w przeciwieństwie do poprzednich partii, składa się w dużej mierze z ludzi bez wyższego wykształcenia. I to jest polityka. Dlaczego więc nie ma jej więcej? Ponieważ odmawiamy uznania fundamentalnych różnic między tym, czym jest polityka, czym jest ideologia i co czyni człowieka dobrym politykiem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *