Istnieją różne rodzaje imprez randkowych. Jednym z najbardziej znanych jest znany jako speed dating. To jest, gdy równe liczby mężczyzn i kobiet pojawiają się w określonym miejscu i skutecznie dostać się do daty wszystkich dwudziestu lub tak ludzi w jedną noc. Data trwa tylko między 3-5 minut, zanim przejdziesz do następnego potencjalnego partnera, ale daje szansę na spotkanie z dużą ilością ludzi bez tego niezręcznego momentu wędrówki, czy należy zbliżyć się do kogoś z całego pokoju. Z speed dating brzęczyk idzie i poruszać się dalej niezależnie. Działa to na zasadzie systemu punktacji, dzięki czemu na koniec nocy organizatorzy mogą skompilować Twoje wyniki i dopasować Cię do partnerów, którzy czuli się tak samo jak Ty. Jest to mniej przerażające niż może się wydawać. Ponieważ wszyscy na miejscu są tam z tego samego powodu, szybko odprężasz się w atmosferze zabawy, która jest tworzona przez gospodarza i po kilku 3 minutowych randkach zaczynasz czuć się jak profesjonalista!

Inne imprezy randkowe organizowane przez agencje randkowe online to Lock and Key Parties. Te imprezy randkowe są przeznaczone dla osób, które czują się komfortowo w środowisku imprezowym. Są one mniej zorganizowane niż imprezy typu speed dating. Pomysł jest taki, że wszystkie kobiety mają klucz, a wszyscy mężczyźni mają zamek. Spędzasz wieczór szukając osoby, która pasuje do Twojego zamka lub klucza. Jeśli znajdziesz kogoś pasującego, możesz wziąć udział w loterii. Celem jest naprawdę dać ludziom pretekst do rozpoczęcia rozmowy z jak największą liczbą osób, jak to możliwe. Te imprezy randkowe mają przewagę nad speed dating w tym, że mają tendencję do posiadania więcej ludzi tam. Ale chyba że jesteś na tyle otwarty, aby zbliżyć się do ludzi speed dating może być lepszą alternatywą.

Wakacje dla singli to kolejny rodzaj imprezy randkowej, która staje się coraz bardziej popularna. Niewiele agencji randkowych oferuje to jako usługę jednak jest jedna firma, która się w tym specjalizuje. Są one spin off od słynnej strony SpeedDater i są znane jako Speed Breaks. Organizują one różne krótkie przerwy dla samotnych ludzi zarówno w Wielkiej Brytanii i za granicą. Wynoszą one od nurkowania wycieczki w Egipcie do chodzenia w Lake District. Często ludzie są najbardziej zrelaksowani, gdy są całkowicie z dala od ich normalnego życia i jest to doskonała sytuacja, aby poznać ludzi, którzy dzielą podobne zainteresowania.

Niektóre agencje randkowe organizują wieczory tematyczne. Na przykład, degustacja wina. Nie musisz być koneserem wina. Ich celem jest zapewnienie luźnej atmosfery i tematu do dyskusji. W przeciwieństwie do speed dating, który jest jeden do jednego, to działa w grupach po sześć. Dzięki temu spotkanie jest nieco mniej intensywne, a bardziej ma charakter towarzyskiego wieczoru. Jest to świetny sposób na poznanie nowych ludzi; można przyjść z przyjaciółmi, aby uzyskać wsparcie moralne i dowiedzieć się o wielu różnych winach. Grape Vine Social to firma, która specjalizuje się w takich wydarzeniach i organizuje je w całym kraju.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *