Shocklogic jest połączeniem ekspertów z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży MICE. Jesteśmy dumni z faktu, że nie tylko dostarczamy technologię, ale również praktyczne rozwiązania w zakresie zarządzania, aby pomóc stowarzyszeniom, towarzystwom, organizatorom wydarzeń i biurom kongresowym w organizacji ich spotkań. Pracownicy Shocklogic wdrożyli rozwiązania na całym świecie i zrealizowali projekty obejmujące od 50 do 36.000 uczestników i/lub członków.

Rejestracja online z Participantlogic*.

participantlogic* firmy Shocklogic(TM) to system do zarządzania rejestracją on-line na wydarzenia (część Eventlogic Suite). Moduł administratora i formularze rejestracyjne są dostępne 24/7, 365 dni w roku z dowolnego komputera z dostępem do Internetu i przeglądarką. Nie wymaga instalacji egzotycznego oprogramowania (brak) w Twoich biurach i nie ma ograniczeń co do ilości użytkowników, którzy mogą uzyskać do niego dostęp z dowolnej lokalizacji. Brak wąskich gardeł.

Zarządzanie abstraktami online dla wydarzeń naukowych

Shocklogic’s(TM) abstractlogic* jest internetowym systemem zarządzania streszczeniami. Obejmuje on cały proces zarządzania abstraktami ze wszystkimi jego wyzwaniami w jednym pakiecie i jest dostępny on-line. Obsługuje: Zgłaszanie, recenzowanie, punktowanie, publikowanie i przechowywanie.

Zarządzanie członkostwem on-line

memberlogic* jest narzędziem administracyjnym dla stowarzyszeń lub innych organizacji posiadających bazę członkowską. Jest to wielojęzyczny system oparty na przeglądarce internetowej, który stanowi kompletne rozwiązanie on-line do zarządzania członkostwem. Obsługuje on wszystkie aspekty zarządzania członkostwem on-line, w tym subskrypcje, płatności, komunikację e-mailową, działania, bezpieczny dostęp tylko dla członków oraz bezpieczny obszar administracyjny. Utrzymanie danych członkowskich przy użyciu funkcji takich jak grupowanie i zdefiniowany przez użytkownika wybór danych kontaktowych, tj. informacje kontaktowe, szczegóły fakturowania, kategoryzacja i kodowanie. Tworzenie wielu formularzy on-line w celu zebrania danych od członków (np. kwestionariuszy).Zarządzanie komitetami, specjalnymi grupami interesu, przynależnością do innych stowarzyszeń, itp.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *